Svečiuosis šmaikštusis gydytojas Valerijus Morozovas

Spalio 29 dieną, antradienį, 15 val. Parko biblioteka kviečia į susitikimą su gydytoju Valerijumi Morozovu ir jo knygos pristatymą.

Gydytojas Valerijus Morozovas ne tik šypsosi, taikliai diagnozuoja ligą bet ir stebina aštria, šmaikščia plunksna. Jį galima išvysti kalbantį per televiziją, skaityti jo tekstus naujienų portaluose ir socialiniuose tinkluose ar 2023 m. išleistoje savo knygoje „Sveikatos mitai ir paklydimai“.

„Noriu pasakyti, kad nebūtinai daugybė tyrimų, vaistų ir vitaminų mums gali padėti. Juk norėdami neprarasti serviso garantinių paslaugų automobilį tvarkingai nuvairuojame patikrinti kiekvienais metais. O kodėl nieko nedarome, kad išsaugotume sveikatą?“ – klausia medikas savo knygoje.

Kviečiame apie tai padiskutuoti su knygos autoriumi.

Informacija tel. 0 45 441 740.