Pirmą kartą Lietuvoje – Nacionalinė vyresnio amžiaus žmonių savaitė

Visą savaitę – nuo rugsėjo 30 d. iki spalio 4 d. – Lietuvoje vyks daugiau kaip pusė tūkstančio įvairių veiklų ir renginių, skirtų senjorams. Taip, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) iniciatyva, šiemet mūsų šalyje bus minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Prie Nacionalinės vyresnio amžiaus žmonių savaitės iniciatyvos prisijungė 45 Lietuvos savivaldybės, šalies muziejai, dailės galerijos, bibliotekos. Visos Lietuvos senjorai kviečiami aktyviai dalyvauti tiek savo rajono, tiek ir kitų vietovių renginiuose.

Vyresnio amžiaus žmonių savaitė prasidės rugsėjo 30 d. SADM organizuojama tarptautine konferencija „Amžiui draugiškos bendruomenės“, kurią visi norintys galės stebėti ministerijos YouTube kanale: https://www.youtube.com/live/DjMS9x477DY

Prie šios savaitės iniciatyvos jungiasi ir Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka. Kviečiame į numatytus renginius:

Biblioteka „Židinys“, Nemuno g. 76
10 01, 16 val. Popietė, skirta poetei Elenai Mezginaitei prisiminti „Senjorų arbatėlė“.

Viešoji biblioteka, Kniaudiškių g. 34
10 01, 03, 14 val. Užsiėmimai senjorams „Pažintis su biblioteka ir ibiblioteka“.
Būtina išankstinė registracija tel. 0 45 420 379. Dalyviams dovanosime skaitytojo bilietą ir knygą. Trukmė iki 1 val.

Smėlynės biblioteka, Smėlynės g. 49
10 01, 04, 16 val. Kūrybinės dirbtuvės „Pradėti niekada nevėlu“. Būtina išankstinė registracija tel. 0 45 460 587.

Parko biblioteka, Parko g. 37
10 04, 15 val. Užsiėmimas senjorams „Galvosūkių dėžė“. Būtina išankstinė registracija tel. 0 45 441 740.

Taip pat, kviečiame visus norinčius vyresnio amžiaus žmones į skaitmeninio, medijų ir informacinio raštingumo mokymus. Būtina išankstinė registracija. Daugiau apie mokymus ir bibliotekų kontaktus rasite ČIA.

Viešojoje bibliotekoje (Kniaudiškių g. 34) kviečiame registruotis tel. 0 45 420 379 į individualias konsultacijas naudojimosi išmaniaisiais įrenginiais. Daugais informacijos rasite ČIA.

Visi renginiai, mokymai ir konsultacijos yra nemokami, maloniai lauksime Jūsų.