Prasidėjo registracija į MIRKT orientacinį žygį!

Nori aktyviai praleisti laiką rudens šeštadienį bei daugiau sužinoti apie medijų ir informacinį raštingumą?

Kviesk draugus, šeimos narius ar smalsius kolegas ir spalio 26 d., šeštadienį, dalyvauk Lietuvos viešųjų bibliotekų organizuojamame masiniame orientaciniame žygyje „Taigi viską žinau…“ apie medijų ir informacinį raštingumą – MIRKT.

Iki spalio 26 d. registruokis ČIA, pažymėk Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos maršrutą, dalyvių skaičių ir startuok spalio 26 d. 10–12 val. Viešojoje bibliotekoje, Kniaudiškių g. 34.

Dėmesio! Pirmiems 100 užsiregistravusiųjų – speciali žygio rėmėjų dovana – ISKIAL MAX maisto papildai su ryklių kepenų aliejumi ir vitaminu D!

Kas laukia? Naujas maršrutas, 10 užuominų, 10 maršruto taškų, 10 klausimų, smagiai praleistas laikas, o įveikusių maršrutą ir originalus dalyvio ženklelis!

Reikalingos priemonės: telefonas, internetas. Orientacinio žygio taisyklės ir daugiau informacijos.