Lietuvos zoologijos sodo edukacija „Vabzdžių karalystė zoologijos sode“

Spalio 10 d., ketvirtadienį, 11 val. vaikų bibliotekoje „Žiburėlis“ svečiuosis Lietuvos zoologijos sodo darbuotojai, kurie pristatys edukaciją „Vabzdžių karalystė zoologijos sode“.

„Vabzdžių karalystė zoologijos sode“ – edukacija supažindins su biologine vabzdžių įvairove, jų reikšme įvairiose kultūrose, svarba gamtoje ir mitybos grandinėje, suteiks žinių apie vabzdžių vystymosi ypatumus ir įdomius reiškinius gausiame vabzdžių pasaulyje. Edukacijos dalyviai galės iš arti pamatyti Madagaskaro tarakoną „Zazu“,  gyvalazdę „Žirnę“, bus pristatytas ypatingas, retas, Lietuvoje gyvenantis vabalas – niūriaspalvis auksavabalis. Dalyviai sužinos, kokia žmogaus veikla jiems pavojingiausia ir kas padėtų tausoti jų natūralią aplinką. Edukacijos metu bus pristatyti vabzdžiai iš Pietų Amerikos, Afrikos, Eurazijos. Pabaigoje dalyvių lauks užduotis – „Ar visi jie vabzdžiai?“.

Šis renginys – viena iš bibliotekos rengto aplinkosaugos švietimo projekto „Girdžiu gamtos šnaresį“ dalių. Susitikimą ir edukaciją finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė.

Maloniai kviečiame!

Informacija tel. 0 45 526 873

Renginyje bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos.