Startuoja edukacinis projektas „Išlikimo kambarys „Skambutis“

Rugsėjo 12 d., ketvirtadienį, 11 val. „Židinio“ bibliotekoje vyks projekto „Išlikimo kambarys „Skambutis“ atidarymas. Šventė vyks rokenrolo ritmu su rašytoju Virgiu Šidlausku. Užsiregistravusių dalyvių lauks linksma edukacinė programa „Personažų rokenrolas“.

Projekto „Išlikimo kambarys „Skambutis“ veiklose numatytas orientacinis žaidimas 3–5 klasių moksleiviams, kurio tema „Antano Smetonos laikų Lietuva ir kiti istorijos skanėstai“. Registruojamos komandos iki 25 dalyvių. Tikslas – patekus į praeities kambarį, įveikti netradicines užduotis per 50 min. Kiekvienos komandos laikas fiksuojamas, o greičiausiai atlikusios užduotis 3 komandos bus apdovanotos šauniais prizais.

Registracija į atidarymo renginį ir į orientacinį žaidimą – tel. 0 45 461 567 arba bibliotekoje „Židinys“, Nemuno g. 76.