Kviečiame dalyvauti Skaitmeninės savaitės akcijoje

Gegužės 13–31 dienomis vykstanti Skaitmeninė savaitė 2024 (angl. ALL DIGITAL Weeks) – visoje Europoje organizuojama kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija, kuri siekia paskatinti ES šalių piliečius nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, atrasti technologijas, jų kuriamą naudą, pasinaudoti skaitmeninėmis galimybėmis savo kasdienėje bei profesinėje veikloje.

Veikla vykdoma bendradarbiaujant su Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešąja biblioteka.

Lauksime užsukant!

Laikas:

• 2024 m. gegužės 22 d. 10:00 – 17:00 val.