Rankdarbių mėgėjų klubas „Laumė“

2019 03 05

klubasKlubas „Laumė“, buriantis mezgančias, neriančias, siuvinėjančias, kuriančias papuošalus bei kitais dailiaisiais amatais besidominčias moteris, veikia Šiaurinėje bibliotekoje (Pušaloto g. 55).

Klubo užsiėmimuose moterys pristato savo sukurtus rankdarbius, dalinasi patirtimi, rengia rankdarbių parodas, pačios veda edukacinius užsiėmimus.

Klubo „Laumė“ moterys aktyviai dalyvauja ir bibliotekos kultūriniuose renginiuose, įvairiose akcijose.

Klubas „Laumė“ bendradarbiauja su panašaus pobūdžio klubais kituose miestuose. Jau kelis metus iš eilės dalyvauja Biržų raj. rankdarbių asociacijos „Fantazijų skrynia“ rengiamoje tarptautinėje rankdarbių parodoje bei Pasvalio rankdarbių klubo „Kraitė“ organizuojamuose renginiuose.

Jaukūs pasisėdėjimai prie arbatos puodelio vakarais bendraminčių būrelyje ne tik skatina tobulinti kūrybinius gebėjimus, taikyti juos praktiniams poreikiams, bet ir ugdo saviraišką, pasitikėjimą savo jėgomis, mažina stresą.

Užsiėmėmai klube vyksta kas antrą ketvirtadienį, 17 val. Detalesnė informacija tel. 8 45 463957.

Klubo „Laumė“ vadovė - Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė.

Jei mėgstate rankdarbius ir ieškote bendraminčių, kviečiame prisijungti prie mūsų!