Nacionalinė bibliotekų savaitė kviečia į svečius

2019 04 12

Balandžio 23-30 dienomis jau 19-ąjį kartą skelbiama Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „Ateik – sužinok ir išmok“, nes biblioteka – tai vieta, kur galima praturtinti žinias, atskleisti kūrybinius sugebėjimus ir mokytis visą gyvenimą.

Panevėžio miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Nacionalinės bibliotekų savaitės dienomis bus rengiami įvairaus turinio renginiai – knygų pristatymai, garsiniai skaitymai, įdomūs susitikimai, veiks smagios kūrybinės dirbtuvės, džiugins parodos ir akcijos visiems – nuo pačių mažiausių iki senjorų.

Kviečiame visus panevėžiečius – vaikus, jaunimą, šeimas, senjorus – apsilankyti nemokamuose miesto bibliotekose organizuojamuose renginiuose. Iki pasimatymo bibliotekose!

RENGINIŲ PROGRAMA:
Balandžio 23 d. (antradienį):
10.30 val. Edukacija „Pasimatuok bibliotekininko batus“. Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).
12-13 val. Nacionalinės bibliotekų savaitės atidarymas pievelėje šalia Viešosios bibliotekos (Kniaudiškių g. 34).
13 val. Edukacija „Linksmasis knygos skirtukas“. Biblioteka „Šaltinėlis“ (Vasario 16-osios g. 10).
• 15.30 val. Susitikimas su žurnaliste, TV laidų vedėja Rita Miliūte Viešojoje bibliotekoje (Kniaudiškių g. 34).

Balandžio 24 d. (trečiadienį):
11 val. Šuns diena. Svečiuose veterinarė Jūratė Paltarokė-Vilimė. Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).
12 val. Edukacija „Emocijų ratas“. Biblioteka „Žiburėlis“ (Parko g. 49).
14 val. Muziejininkės, dr. Zitos Pikelytės paskaita „Šeimos fotografijos: istorijos ir paslaptys“. Viešoji biblioteka (Kniaudiškių g. 34).

Balandžio 25 d. (ketvirtadienį):
16 val. Laimutės Vološkevičienės knygos „Kelias: leyngar joga“ pristatymas. Biblioteka „Šaltinėlis“ (Vasario 16-osios g. 10).
17 val. Susitikimas su poete ir prozininke Juta Noak. Smėlynės biblioteka (Smėlynės g. 49).

Balandžio 26 d. (penktadienį):
15 val. Susitikimas su rašytoja Laura Sintija Černiauskaite. Parko biblioteka (Parko g. 37).

Balandžio 27 d. (šeštadienį):
16.30 val. Literatūrinis-muzikinis susitikimas su rašytoju, atlikėju Aleksandru Makejevu bei jo knygų „Terminatorius“, „Trys ministrai, dvi kelionės“, „Švediškas gimtadienis“ pristatymas. Smėlynės biblioteka (Smėlynės g. 49).

Balandžio 29 d. (pirmadienį):
11 val. Edukacija „Elektroninės pelėdos“. Bibliotekoje „Židinys“ (Nemuno g. 76).

Balandžio 30 d. (antradienį)
11.15 val. Susitikimas su knygos „Linksmorija“ autore, rašytoja Inga Kanišauske. Biblioteka „Židinys“ (Nemuno g. 76).
12 val. Susitikimas su knygos „Linksmorija“ autore, rašytoja Inga Kanišauske. Biblioteka „Žiburėlis“ (Parko g. 49).
18-21 val. Nacionalinės bibliotekų savaitės uždarymas – naktinėjimai. Pasakų skaitymai. Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).

Visą savaitę:
Akcijos-atrakcijos „Kiekvieną dieną po siurprizą vieną“. Smėlynės biblioteka (Smėlynės g. 49).
Miniatiūrinių knygų paroda „Mažas, bet reikšmingas“ Smėlynės bibliotekoje (Smėlynės g. 49); literatūros parodos „Paimk knygą – atrasi pasaulį“ ir „Magiškojo pasakojimo virtuozas“ Parko bibliotekoje (Parko g. 37); keramikos darbai „Lėlė ir knyga“ bibliotekoje „Šaltinėlis“ (Vasario 16-osios g. 10); fotografijos „Pabūkime kartu“ Parko bibliotekoje (Parko g. 37).

Indrė Rapkevičienė,
vyresn. metodininkė komunikacijai ir projektų valdymui