Ačiū prisidėjusiems prie Knygų Kalėdų

2017 12 15

Tą pačią dieną, kai LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje įžiebė pirmąją Lietuvoje Kalėdų eglę ir paskelbė skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią, Viešosios bibliotekos kolektyvas taip pat prisijungė prie šios akcijos.

Reikalingų bibliotekai knygų sąrašą ne tik patalpinome internete, bet ir pakabinome matomiausioje bibliotekos vietoje. Džiugu, kad prie sąrašo padėta dovanų dėžutė iš karto ėmė pildytis. Šiais metais jau gavome 10 naujų vertingų knygų. Ypač norime padėkoti  skaitytojams, jau suskubusiems su dovanomis: I. Lukoševičienei, N. Skudienei, A. Samuolienei, V. Šlekienei, J. Vogulienei.

Jau keleri metai tradiciškai artėjančių švenčių proga mūsų biblioteką puošia skaitytojai. Esame dėkingi skaitytojoms D. Baubonienei ir I. Stirkienei už parodytą išmonę ir įdėtą triūsą puošiant biblioteką ankstesniais metais. Šiemet biblioteką papuošė skaitytoja, floristė G. Valentaitė, sukurdama dvi kalėdines floristines kompozicijas, kurios pasitinka skaitytojus vestibiulyje ir skaitykloje. O Abonemento erdves papuošė mūsų partnerės, mikrorajone aktyviai veikiančios „Šaltiniečių“ bendruomenės narės, pedagogės Ramūnės Žiūkienės rankų darbo Kalėdinių atvirukų paroda.

Gruodžio 14–ąją vakare visus knygas dovanojusius, biblioteką puošusius į bendrą būrį sukvietė Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos retro grupė „Šaltinėlis“, šiemet švenčiantis 20-ies metų jubiliejų. Kartu su vadove Virginija Skupiene, artėjančių švenčių proga jie dovanojo Kalėdinį romansų vakarą bibliotekos bičiuliams ir mikrorajono gyventojams. Skaitovų Romano ir Joanos skaitomos eilės, jautriai atliktų romansų svaigios melodijos užbūrė, sustabdė skubančius, pakerėjo nuoširdumu ir paprastumu.

Tariame patį nuoširdžiausią „ačiū“ visiems prisidėjusiems prie 7-ą kartą vykstančios Knygų Kalėdų akcijos, kuri tęsis iki sausio 6 dienos.

Sandra Voveriūnienė,
Abonemento vedėja