Skaitmeninės savaitės renginiai

2019 03 22

Kovo 25-31 d. visoje Europoje vyksta akcija „All Digital week“, skatinanti naudotis technologijomis bei internetu, ugdyti medijų ir skaitmeninį raštingumą.

Skaityti daugiau...

Įdomi, naudinga, nuotaikinga - tokia gali būti revoliucija

2019 03 19

Smėlynės bibliotekoje svečiavosi Viktorija Baltramiejūnienė - sertifikuota veido mankštos (facebuilding) trenerė, diplomuota kosmetikė, veido masažo ir savimasažo specialistė, jau išleidusi dvi knygas: „Veido revoliucija“ ir „Jaunas veidas. Veido savimasažas – maloni priklausomybė“.

Skaityti daugiau...

Parodoje - abituriento sutažo fantazijos

2019 03 18

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos 12-tokas Aivaras Veršila iš išorės atrodo paprastas, niekuo neišsiskiriantis iš bendraamžių vaikinas. Tačiau moksleivis stebina savo laisvalaikio pomėgiu.

Skaityti daugiau...

Ramygalos kultūros centro viešnagė

2019 03 15

Kovo 11-ąjai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti buvo skirtas renginys Viešojoje bibliotekoje. Tą vakarą bibliotekos svečiai iš Ramygalos kultūros centro atvežė panevėžiečiams ne tik spektaklį „Amžinas keleivis“ pagal Vydūno kūrybą, bet ir puikų koncertą.

Skaityti daugiau...

Siūlome darbą vyriausiajam buhalteriui

2019 03 14

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka skelbia konkursą vyriausiojo buhalterio pareigybei užimti, pareigybės lygis – A2.

Skaityti daugiau...