Panevėžiečiai kviečiami megzti trispalves kojinaites naujagimiams

2018 01 17

Gyventojai, įvairios organizacijos kviečiamos prisijungti prie iniciatyvos „Lietuva 100 – Sveikas, mažyli!“ ir megzti naujagimiams 100-mečio trispalves kojinaites, sukuriant gražų priminimą apie Lietuvai svarbią sukaktį, Valstybės atkūrimo šimtmetį.

Skaityti daugiau...

Sveikinimo Lietuvai konkursas

2018 01 16

Kviečiame vaikus iki 16 metų (su tėvelių, mokytojų ir auklėtojų pagalba) nufilmuoti sveikinimą Lietuvai ir dalyvauti konkurse „Sveikiname Lietuvą“. Būk išradingas, dalyvauk konkurse ir laimėk!

Skaityti daugiau...

Geriausio Lietuvos šimtmečiui skirto projekto konkursas

2018 01 09

Šiaurinė biblioteka dalyvauja Lietuvos šimtmečiui skirtų projektų konkurse. Palaikykime projektą „100 knygų - ne riba“ balsuodami!

Ačiū prisidėjusiems prie Knygų Kalėdų

2017 12 15

Tą pačią dieną, kai LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje įžiebė pirmąją Lietuvoje Kalėdų eglę ir paskelbė skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią, Viešosios bibliotekos kolektyvas taip pat prisijungė prie šios akcijos.

Skaityti daugiau...

Originalių papuošalų kūrybos dirbtuvės

2017 12 13

Šiaurinėje bibliotekoje gruodžio 7-osios pavakarę būrys rankdarbių klubo „Laumė“ moterų praleido itin smagiai. Čia vyko linksmas renginys kartu su laisvos ir šiuolaikiškos kūrybos studijos „Ne bobų reikalai“ įkūrėjomis Vėjūne ir Egle.

Skaityti daugiau...