A. Kumža. Rasa. Po angelo sparnu

2019 03 07

Rasa. Po angelo sparnu: tikra istorija/ Algirdas Kumža. - Vilnius: Alma littera, 2019. - 190 p.

Neįtikėtina, tačiau tikra gyvenimo ir išgijimo istorija „Rasa. Po angelo sparnu“. Kai gydytojų prognozuoti keli gyvenimo mėnesiai tampa tikro gyvenimo metais...

2011 metais Palangoje gyvenanti Rasa Rojienė iš gydytojų išgirdo baisią diagnoze. Vos 27-erių metų moteriai buvo nustatyta ketvirtosios stadijos sarkoma. Medikai tuomet jai davė vos kelis mėnesius…

Knygos „Rasa. Po angelo sparnu“ autorius Algirdas Kumža pasakoja Rasos istoriją, kuri iš tiesų trunka daug ilgiau nei tie keli mėnesiai. Praėjo aštuoneri metai, per kuriuos Rasa dirbo, keliavo, susilaukė sūnaus ir tapo dar vienu neįtikėtinu įrodymu, kad vėžys – nugalimas. Jos gyvenimas – tai spjūvis statistikai ir prognozėms, o nepaprasta patirtis – pamoka ir pagalba visiems, kurie nori žinoti, kaip gyventi, kad nesusirgtum ir kaip gyventi susirgus.

Knyga „Rasa. Po angelo sparnu“ – tai pasakojimas apie žmogiškumą, mediciną, žmogaus galimybes ir Dievo pagalbą.

Algirdas Kumža (g. 1956 m.) – Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, teisininkas, rašytojas. 2006–2008 m. buvo Lietuvos Respublikos ambasadorius Ukrainoje.

Dabar Algirdas Kumža yra kuksando mokytojas, alpinistas, knygų „Himalajai. Vienos ekspedicijos dienoraštis“ ir „Kuksando. Kelio knyga“ autorius. Algirdas Kumža – pirmasis Lietuvoje kuksando meistras, gavęs juodąjį diržą, įrodantį aukščiausią meistro lygį.