Renginio metu gali būti fotografuojama

2019 02 26

Bibliotekos atstovai viešų renginių metu fotografuoja, teikiant informaciją apie bibliotekos veiklą, paslaugas, projektus bei kitais teisėtais tikslais.

Biblioteka įsipareigoja gautas nuotraukas naudoti tik savo reikmėms, neperleisti jų tretiesiems asmenims, kurie galėtų siekti finansinės ar kitokio pobūdžio naudos.

Nuotraukos publikuojamos ir neribotą laiką naudojamos Bibliotekos interneto svetainėje, Bibliotekos socialinių tinklų paskyrose.

Aukščiau paminėti informacijos šaltiniai yra vieši ir juose publikuojamą tekstinę bei vaizdinę medžiagą gali neatlyginamai atgaminti viešosios informacijos rengėjai, o taip pat tokia medžiaga gali būti panaudota parodose, spaudos darbuose, pristatymuose, naujienų svetainėse, neprieštaraujant Lietuvos Respublikos įstatymams.