„Z karta“ kviečia

2017 09 05

z kartaJau trečius metus „Žiburėlio“ bibliotekoje (Parko g. 49) veikiantis vaikų klubas „Z karta“ tęsia savo veiklą. Kviečiame esamus ir būsimus narius prasmingai ir linksmai kartu leisti laiką po pamokų!

Jūsų laukia: naujų knygų pristatymai bei aptarimai, meniniai užsiėmimai, diskusijos, įvairūs žaidimai, tautinės atributikos dirbtuvėlės „Geltona, žalia, raudona“, susitikimai su įdomiais žmonėmis, viktorinos, talentų šou ir kt.

Nebus pamirštos ir įvairios šventės - klubo narių gimtadieniai, Kalėdos, Velykos bei vaikų Velykėlės, Užgavėnės, Valentino diena, Helovynas, Švento Andriejaus dienos magija, taip pat veiks sustabdyto kadro filmukų kūrybinės dirbtuvės.

Tad rugsėjo 25 dieną (pirmadienį) 15 val. kviečiame visus norinčius į naujo sezono atidarymą klube „Z karta“. Užsiėmimai vyks 2 kartus per mėnesį. Dėl tikslaus užsiėmimų laiko informuosime papildomai.

Maloniai laukiame Jūsų! Tel. 8 45 526873.